Безкоштовна доставка УкрПоштою від 700грн / Новою Поштою від 1000 грн *

Наповнювач AnimAll силікагель Зелені кристалы

Виробник: AnimAll
Модель:38972
Наявність: В наявності
Ціна: 161грн.
Другие варианты: 

Також як і людина, домашні тварини повинні мати містечко для виправлення потреб - туалет. Щоб виконати цю делікатну справу, необхідний не тільки один лоток, а також те, що використовується для його гігієни - наповнювач. Необхідна складова будь-якого котячого лотка, який виконаний з екологічних адсорбуючих матеріалів. Його функція утримувати запахи, вбирати вологу, виконувати антибактеріальну функцію, надаючи комфорту "ходіння" на лоток.

Представляємо вашій увазі наповнювач Зелений пагорб AnimAll . Даний продукт виготовлений із висушений гель з пересичених розчинів кремнієвих кислот. При попаданні рідини грудкується, можна прибрати за допомогою лопатки грудки і досипати таку ж кількість свіжого наповнювача. Економний, вимагає заміни 1 раз в 2-3 тижні, добре вбирає вологу, утримує запах, безпечний і гіпоалергенний .

Короткі характиристики Зелений пагорб Енімал:

Матеріал, з — силікагелю

Колір — білий, зелений, натуральний

Особливість — без запаху

Розмір гранул, мм — до 5

Фасування, кг ; — 1,6

Обсяг, л — 3,8

Рекомендації по використанню.

1.Якщо у вас один вихованець, можна використовувати наповнювач, що грудкуєтья, а при наявності декількох тварин - краще вибирати поглинаючі склади з натуральних матеріалів.

2.Плюс до всього, кожен наповнювач необхідний в лотку в потрібній кількості. Ця інформація вказується виробником на упаковці, зверніть увагу.

3. Для кожного продукту передбачений свій термін експлуатації. Щоб уникнути різких запахів і бактерій в будинку, міняйте наповнювач згідно рекомендацій зазначених на упаковці. Також не забувайте мити сам лоток.

Иннеса on 06.07.2021
Вот эти два наполнителя очень схожи между собой. Я говорю за Зелёный холм и Кристаллы изумруда. Оба рассчитаны на заявленные 30 дней, ну конечно всё-таки хватает чуть меньше. И заметьте, мне он всё равно нравится. Я буду его покупать и дальше, что и вам рекомендую.

Переваги: Классный наполнитель.

0 0
Ольга on 22.06.2021
Всё-таки, как бы я не старалась, но наполнитель немного пылит при насыпании в лоток. Пробовала из упаковки насыпать совком, или просто с пакета, пыль присутствует. Но немного полежав в покое её нет. Даже, когда кошка загребает наполнитель лапкой, пыль отсутствует. Поэтому не переживайте за маленький пустячок. Всё, что нужно от выполнения основных функций он просто замечательный. И запах и мочу поглощает замечательно.

Переваги: Функции выполняет.

Недоліки: немного пылит.

0 0
Галочка on 17.06.2021
Пока не попробуешь сам купить наполнители, не узнаешь, насколько большое отличие у всех. Перепробовала все, что на данное время есть на рынке. Дошло дело и до силикагеля. Очень понравилось его поглощаемость жидкости и запаха. Есть ещё один на примете, но пока тормознём на данном. Покупаю уже дважды.

Переваги: хорошее поглощение.

0 0
Елена on 12.06.2021
Отличный наполнитель. Запахи поглощает. Работает 4 недели .

Переваги: Качество

Недоліки: Нет

0 0
Рита on 18.05.2021
Важные плюсы наполнителя, это устранение кошачьего едкого запаха, впитывание жидкости и простота в использовании при правильном применении. Колличество наполнителя хватит у всех по разному. Зависит больше от размера кота или кошки. Ну, как по моему котику на 4 кг наполнителя хватает недели на три.

Переваги: Нравится

0 0

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Переваги:


Недоліки:


Ваш відгук:

Повідомляти про відгуки по ел. почті:

Ваш email:


Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Ціна: 161грн.

Корзина товаров

Виолета
На вид очень приятный цвет. Моему пушистому любимцу очень понравился наполнитель. Ходит в туалет с у.....
4 2
Марья
Прекрасный наполнитель. Вообще все силикагелевые наполнители выполняют одну главную функцию впитыван.....
4 2